• Луцька «Волинь» здобула рекордну перемогу (ВІДЕО)
Рекорд
10:56, 30 листопада 2015 р.

Луцька «Волинь» здобула рекордну перемогу (ВІДЕО)

Рекорд

Такої перемоги у матчах чемпіонату «Волинь» ще не здобувала. Правда вона навряд чи може свідчити про реальну силу команди Віталія Кварцяного. Швидше це відображає нинішній стан справ у запорізькому клубі. «Металург» приїхав до Луцька з набором гравців, якого не вистачало навіть на заявку. на лавці запасних опинилися гравці, які виступають за команду 19-річних.
Уболівальникам «Металурга», які подолали сотні кілометрів заради рідної команди, аж ніяк не подобався той кошмар, який творився з їхньою командою. Емоції фанів вийшли за межі дозволеного, і вони ледь не зірвали матч. У середині першої 45-хвилинки – тоді рахунок уже був 4:0 на користь лучан – з гостьового сектора на поле летіли фаєри. Вгамувати своїх прихильників змогли футболісти «Металурга», і матч таки продовжився.

Як не дивно, у другому таймі «Волинь» не стала збавляти оберти, а весь час продовжувала шукати шляхи до воріт тепер уже Шеремети, який у перерві замінив Бабійчука після гольового нокауту. Окрім гола від Матея з пенальті, він пропускав ще двічі. В обох випадках капітулювати його змушував Шарпар, який у підсумку став автором хет-трику.

Лучани дуже прагнули забити і вдесяте, проте свято мало трохи інший фінал. Гірчинки у волинську перемогу вже у компенсований час додав Ігнатенко, який неймовірним ударом вразив «дев'ятку» воріт Кичака.

Перемога, принаймні до завтрашньої зустрічі «Ворскли» з «Дніпром», повернула команду Віталія Кварцяного на п'яту сходинку у турнірній таблиці. Також приємно відзначити, що у лучан нарешті позитивна різниця забитих і пропущених голів.