"Бешикташ" – "Динамо". Ліга чемпіонів, група В. Анонс

"Бешикташ" – "Динамо"

28 вересня, 21:45. Стамбул, "Водафон Арена"

Головний арбітр: Фелікс Цвайєр (Німеччина)

Телетрансляція на каналі "Україна" та "Футбол 2", текстова онлайн-трансляція на сайті "Футбол 24"

"Динамо" прилетіло в Стамбул із гарним настроєм. Важливо було відкинути тягар невдалих матчів проти "Ворскли" і "Зорі" в чемпіонаті, і впевнена перемога над "Олімпіком" в останньому матчі стала своєрідним антидепресантом. Він дозволив гравцям і тренеру розвантажитись емоційно перед важливим поєдинком в Лізі чемпіонів і спокійно готуватися, маючи впевненість у власних силах.

Матч із "Наполі" в Києві (1:2) показав, що кияни можуть на рівних суперничати в єврокубках. Бракує лише стабільності в грі протягом всього поєдинку. Спалахів активності виявляється замало для досягнення результату, тож першочерговим завданням в Стамбулі буде продемонструвати стабільно високий рівень самовіддачі від стартового свистка і до останньої доданої хвилини.

"Бешикташ" – "Динамо". Ліга чемпіонів, група В. Анонс, фото-1

Ситуація, яка склалася в команді останнім часом, схоже, була спричинена проблемами з мотивацією деяких гравців. Сергій Ребров освіжив склад у поєдинку з "Олімпіком" і результат не змусив довго чекати. В Стамбул наставник "Динамо" взяв традиційний склад, за винятком деяких виконавців. Не полетів з командою досвідчений Олег Гусєв. Залишився в Києві Сергій Сидорчук, який відбуває дискваліфікацію за вилучення в матчі з "Наполі". Не візьме участі і правий захисник Даніло Сілва, який досівідновлюється після пошкодження. Натомість знову непогані шанси зіграти є у Віктора Циганкова, а також Артема Беседіна. В лінії захисту може з'явитися Зураб Очігава, який також прилетів з командою до Туреччини.

Гарною новиною є стан здоров'я Андрія Ярмоленка – Сергій Ребров запевнив, що Андрій відновився і зможе вийти зі стартових хвилин із "Бешикташем". Цікаво буде поглянути на фланги півзахисту киян, де у головного тренера є досить непоганий вибір виконавців: Циганков, який був одним із кращих з "Наполі", Гонсалес, гра якого з "Олімпіком" стала справжнім одкровенням, і Ярмоленко, який відновився після пошкодження. Є ще Громов, проте його вихід зі стартових хвилин малоймовірний.

"Бешикташ" – "Динамо". Ліга чемпіонів, група В. Анонс, фото-2

В середині поля Ребров не зможе розраховувати на дискваліфікованого Сидорчука, тож замінити його має хтось із наявних хавів. Федорчук – більш захисний варіант, тоді як Буяльський зможе запропонувати більше в атаці. Вірогідним в центрі виглядає трикутник Рибалка – Гармаш – Буяльський, але він, безумовно, буде трансформуватися в залежності від перебігу подій на полі.

В лінії захисту "Динамо" можна очікувати на появу Макаренка, а от на якому фланзі гратиме Євген – залишається питанням. Якщо Ребров знову повірить у Антунеша, то Макаренко може опинитися на правому фланзі, як це було в матчі з "Наполі". Проте якщо в старті вийде Морозюк, то Євген займе позицію зліва. Варіанти є, і залежати вони будуть від готовності гравців.

"Бешикташ" – "Динамо". Ліга чемпіонів, група В. Анонс, фото-3

Суперник "Динамо" є чинним чемпіоном Туреччини, проте в нинішньому сезоні не має стовідсоткового результату в турнірі. На даний момент "Бешикташ" посідає 3-ю сходинку в таблиці і останній матч ліги провів із "Галатасараем" (2:2). Перший матч в групі Ліги чемпіонів проти "Бенфіки" турки провели нервово – лише додані арбітром хвилини другого тайму дозволили "Бешикташу" вивезти нічию з Лісабону.

Турецька команда виглядає гідним суперником і має збалансований підбір гравців у всіх ланках. Проте найбільше виділяється півзахист і напад. В атаці діє потужний форвард Абубакар, який має всі якості для того, аби створити проблеми для захисної ланки будь-якого суперника. На фланзі є досвідчений португалець Куарежма, з яким потрібно буде зіграти максимально обережно. У "Бешикташа" є кадрові втрати напередодні матчу – це травмований центральний півзахисник Огузхан Озьякуп.

Козирем турків будуть також домашні фани, які завжди шалено підтримують команду. До того ж, на матчі очікується аншлаг. "Динамо" варто остерігатися і можливих провокацій з боку гравців суперника, які будуть користуватися тиском трибун на рефері. Як запевнив Євген Хачеріді на передматчевій прес-конференції, кияни до цього готові.

Сергій Ребров, головний тренер "Динамо":

Незважаючи на те, що "Бешикташ" багато забиває, він і багато пропускає, є проблеми в обороні. Хоча це дуже сильна команда. Не дарма "Бешикташ" достроково виграв чемпіонат Туреччини. Ми розібрали суперника, але нам важливіше думати про свою гру, про те, щоб її покращити. Нас влаштує будь-який позитивний результат. Знаю, наскільки непросто грати в Стамбулі. Але я вірю в них, вірю в свою команду.

Шенол Гюнеш, головний тренер "Бешикташа":

Нам належить зіграти з хорошою командою. "Динамо" відмінно діє на контратаках, їх гравці дисципліновані, б'ються один за одного і багато переміщуються. У них є талановиті гравці на вістрі атаки, такі як Андрій Ярмоленко і Жуніор Мораес.

Орієнтовні склади команд

"Бешикташ": Зенгін – Бек, Тошич, Марсело, Адріано – Хатчінсон, Інлер – Куарежма, Таліска, Еркін – Абубакар.

"Динамо"Шовковський – Морозюк, Віда, Хачеріді, Макаренко – Рибалка, Гармаш – Ярмоленко, Буяльський, Гонсалес – Мораєс.