• «Волинь» зіграє проти «Нафтовика» уже сьогодні
14:38, 26 жовтня 2016 р.

«Волинь» зіграє проти «Нафтовика» уже сьогодні

Сьогодні о 18.00 Волинь продовжить свій поступ у Кубку України.

На стадії 1/8 фіналу Кубка України хрестоносці зіграють в Охтирці проти Нафтовика-Укрнафти, який виступає нині у першій українській лізі, - інформує прес-служба «хрестоносців».

Розклади

Нафтовик-Укрнафта дуже потужно проводить осінні матчі у першій лізі. У вересні-жовтня команда програла тільки одного разу - на виїзді Геліосу. Нафтовики встигли вибити із Кубку України Чорноморець, зіграти у нічию із лідером першої ліги Іллічівцем, впевнено перемогти із рахунками 3:0 та 4:0 середняків першого дивізіону. Команда на ходу, в останніх восьми матчах забила 20 голів.

Цікавий збіг: в останніх лігових матчах (з різницею в кілька днів) як охтирці, так і лучани виграли з однаковим рахунком — 3:0. Підопічні Кварцяного так взяли гору над «Дніпром», а «Нафтовик-Укрнафта» — над «Буковиною» (причому в гостях). Хрестоносцям варто пам’ятати, що клуб із Сумської області вже вибив із поточного кубкового розіграшу представника Ліги Парі-Матч - Чорноморець (2:0).

Матч в Охтирці обслуговуватиме арбітр ФІФА Анатолій Абдула

Історія

Найвищим досягненням "Нафтовика" в Кубку України є участь у чвертьфіналі. "Волинь" тричі зупинялася за крок від фіналу. Волинь і Нафтовик двічі до цього грали в кубових матчах між собою, причому ці поєдинки відбувалися в Охтирці. У сезону 1998-1999 рр. суперники зустрічалися на стадії 1/32 фіналу і в захоплюючому матчі господарі перемогли Волинь 5:4, але у матчі-відповіді лучани виграли 1:0 і пройшли далі.

А 23 серпня 2014-го охтирці поступилися лучанам  на стадії 1/16 фіналу — 0:1. На початку матчу забив Ерік Бікфалві, а наприкінці гри від екстра-тайму врятував свою команду Віталій Неділько, відбивши пенальті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію