Кубок: Динамо зіграє з Нафтовиком, Шахтар - з Полтавою

У четвер відбулось жеребкування 1/4 Кубку України з футболу.

За його результатами у чвертьфіналах зіграють:

• "Полтава" (Перша ліга) — "Шахтар"
  • "Нафтовик Укрнафта" (Перша ліга) — "Динамо"
  • "Миколаїв" (Перша ліга) — "Іллічівець" (Перша ліга)
  • "Дніпро" — "Ворскла"

Команди зіграють між собою на цьому етапі по одному матчу. Попередня дата чвертьфіналів - 30 листопада.

Клуби, вказані першими, будуть господарями поєдинків.

Шахтар

Шахтар

Напередодні відбулися матчі 1/8 Кубку України.

"Динамо" вдома у непростому матчі перемогло луганську "Зорю" з рахунком 5:2. Для визначення переможця тут командам знадобилися екстра-тайми - основний час закінчився нічиєю 2:2.

"Шахтар" переграв "Олександрію" 2:1, першолігова "Полтава" вибила "Карпати" з таким самим рахунком, "Ворскла" здолала на виїзді рівненський "Верес" 1:0, а ще один представник Першої ліги "Нафтовик Укрнафта" переміг "Волинь" 2:1.

Ще три переможця визначилися у серії пенальті: "Дніпро" переграв чернігівську "Десну, "Іллічівець" - "Сталь" (Кам'янське), а "Миколаїв" у першоліговому поєдинку вибив київський "Оболонь-Бровар".