• Кубок України з веслування: волиняни здобули 6 золотих медалей (ФОТО)
21:33, 3 травня 2017 р.

Кубок України з веслування: волиняни здобули 6 золотих медалей (ФОТО)

З 26 по 30 квітня  у м. Дніпро проходив Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

У загальному заліку команда Волинської області посіла 5 місце серед всіх областей-учасниць. Спортсмени здобули 6 золотих, 5 срібних та 10 бронзових нагород.

Ковельське веслування було представлено 21-м спортсменом. Про це інформує Ковельська міська федерація каное.

Кисіль та Остапчук

В каное-одиночці ковельчанин Юрій Вандюк виборов бронзову медаль. У виді програми каное-двійка екіпаж в складі Юрій Вандюк - Андрій Рибачок стали двічі бронзовими призерами Кубку України на дистанціях 1000 та 500 метрів.

Шеметило Олександр у складі збірної каное-четвірки став бронзовим призером на дистанції 500 метрів, та в каное-двійці на 1000 метрів показав четвертий результат.

Свиридюк Віктор та Чабан Богдан у складі каное-четвірки на дистанції 500 метрів стали срібними призерами Кубку.

Фініш

Фініш

Ковельський екіпаж юніорів каное-двійки Антон Кисіль з Остапчуком Назаром показали високий рівень підготовки, впевнено перемагаючи суперників на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів, тож хлопці тричі піднімались на найвищу сходинку п’єдесталу.

Каное-двійка у складі Олександр Гушинець – Павло Семенюк виступаючи у юніорах вибороли срібло Кубку України на дистанції 1000 метрів. Не підкорилась їм дистанція 500 метрі, де вони посіли 5 місце з екіпажів-фіналістів.

Яцюк Олександр здобув дві бронзові медалі в складі збірної каное-двійки на дистанціях 1000 та 500 метрів, а на 1000 метрів в каное-одиночці показав четвертий результат.

Борсук Павло став двічі срібним призером Кубку України серед юнаків на дистанціях 200 та 500 метрів в каное-одиночці.

Каноїстка Калитюк Василина виборола бронзову медаль на 500 метрів та фінішувала четвертою серед своїх ровесниць на дистанції 200 метрів.

Крім того, на Кубку України взяли участь інші спортсмени показавши достойну боротьбу та посіли ІV місце, а саме: Семенюк Сергій та Яцюк Микола (С-4, 500 метрів), Троцюк Володимир (С-1, 1000 та 500 метрів), Гочачко Влад (С-1, 500 метрів).

Спортсменів підготували   заслужені тренери  ОСДЮСШОР «Олімп» Федір Семенюк та Василь Прохорук, Олександр Прохорук  та тренери відділення веслування на байдарках і каное  КЗ КДЮСШ ім. Є. Кондратовича Лариса Гурська, Світлана Проніна, Володимира Троцюк.