16:21, 1 серпня 2015 р.

Вольова нічия

Гості відігралися наприкінці матчу, а впродовж 75 хвилин гри протистояли супернику у меншості. На 24 хвилині Іздебський з третьої спроби пробив захист «Волині» та кіпера Віталія Неділька. На 29 хвилині гості залишилися у меншості, оскільки Сергій Лисенчук розцінив порушення правил з боку Неділька як фол останньої надії. «Волинь» мусила проявити характер, аби не впасти духом і вирівняти гру. Відзначимо, що «металурги» декілька разів таки «вибачили» гостей і не забили свої моменти, а от Віктор Хомченко на 79 хвилині робити цього не став – після перехоплення вийшов на ворота і розібрався із Теленковим – 1:1.

«Металург» U-21 – «Волинь» U-21 – 1:1 (1:0)