17:28, 30 серпня 2015 р.

Перемога на останніх секундах

«Волинь» постала перед очима власних глядачів дещо оновленим складом. Стосовно кадрових питань, то через травми флангових захисників Польового та Гуменюка і дискваліфікацію Насонова зліва в обороні вийшов Шіш, праворуч – Герасимюк.

І це були не всі кадрові зміни у лучан. Травмувалися Діденко і Козьбан, не встиг після хвороби набрати кондицій Хомченко. Відтак, у запасі у Волині було тільки 5 виконавців, а єдиного номінальника нападника за умови травматичного синдрому лучан грав Шарпар, який повернувся із «Шерифа». Решта позицій були традиційними для останніх матчів «Волині» - Кобахідзе, Матей, Герасим’юк, Політило, Кравченко. До слова, останній проводив 200-ий матч в елітній лізі України.

Фактично без моментів дограли команди перший тайм, хоча відчувалося, що під кінець першої сорокап’ятихвилинки «Волинь» розбігалася.

Гра то активізовувался після стандартних положень, то набувала сумбурного характеру, адже зв'язати більше двох-трьох пасів жодній з команд не вдавалося.

За такої гри результативною могла стати помилка Махарадзе, який вийшов на перехоплення, але заледве не зрізав м’яча у власні ворота.

Розв'язка настала на четвертій доданій хвилині! Матей подав штрафного й Шарпар був першим на м'ячі.

У підсумку 1:0 й наша команда продовжила забивну серію із 10 матчів! Цим самим перервалася непереможна серія лучан у Луцьку і «хрестоносці» нарешті потішили публіку домашньою вікторією.