14:44, 1 вересня 2015 р.

Нелегкий матч із «Скалою»

В одному із футбольних матчів "Волинь" зіткнулась із "Скалою". Зі старту "Волинь" почала атаку на суперників. Якби не втрати м’яча, перший тайм можна було б назвати одним з кращих  у виконанні "Волині". "Скала" схибили із близької відстані. Натомість нападник вистрибнув вище всіх після навісу з правого флангу й м’яч після його удару головою закотився в дальній кут – 1:0.

Другий тайм активніше розпочали гості, але відчувалося, що атакують вони швидше за інерцією, бо до істотних моментів біля володінь Жмурка не дійшло. Всі питання стосовно переможця зняв гол Зінкевича на 70 хвилині. Олексій відправив м'яч в дальній кут –2:0.