• Головна
  • Спортсменка з Волині виборола золото на чемпіонаті світу
15:46, 15 вересня 2015 р.

Спортсменка з Волині виборола золото на чемпіонаті світу

У фінальному поєдинку на змаганнях із вільної боротьби волинянка перемогла спортсменку з Монголії з рахунком 10:7. Це перше золото, здобуте на чемпіонатах світу серед дорослих із олімпійських видів спорту, яке привезла на Волинь наша спортсменка у 2015 році.

Нагадаємо, ще одну золоту медаль нещодавно здобув волинський спортсмен Максим Гераськін, однак, завойована вона за участь у неолімпійських видах спорту, зокрема, з джиу-джицу.

Натомість Оксана Гергель має шанс здобути олімпійську ліцензію. Позаяк найближчим часом спортсменка планує взяти участь у п’яти міжнародних турнірах, де буде боротися в олімпійській вазі до 58 кг. Змагання відбудуться ще до Олімпійських ігор, які пройдуть в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) в серпні 2016 року. Відтак, це дасть можливість спортсменам випробувати власні  сили та збільшити шанси України на участь в Олімпіаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію