• «ВолиньБаскет» став переможцем «Кубку Луцька-2015»
08:00, 5 жовтня 2015 р.

«ВолиньБаскет» став переможцем «Кубку Луцька-2015»

У Луцьку відбувся турнір з баскетболу “Кубок Луцька-2015″ серед чоловічих команд. Перемогу здобула команда «ВолиньБаскет»

Турнір завершився 4 жовтня, пише Ar.Volyn.ua

Баскетболісти змагалися на майданчику обласної дитячо-юнацької спортивної школи.  У результаті баскетбольних перепитій перше місце здобув баскетбольний клуб «ВолиньБаскет» –  у фінальній грі вони здолали южнинський “Хімік” з рахунком 72 -65. Почесна третє місце зайняла команда «Ларіс» із Рівного. Четверте місце дісталося команді «Черкаські мавпи».

Гостей свята привітав луцький міський голова Микола Романюк. Він побажав спортсменам перемагати й надалі. Усіх учасників нагородили медалями та подарунками, кожна команда отримала кубок.