Встановіть розширення «Новини Луцька - 0332.ua» для і читайте міські новини першими Встановити!

Закохана пара з Луцька взяла участь у «Великих перегонах»

Закохана пара з Луцька взяла участь у «Великих перегонах»
10:3015.04.2013
Закохана пара з Луцька взяла участь у «Великих перегонах»

Лучани Іщук Андрій та Козирева Ірина взяли участь у телевізійному шоу "Великі перегони".

Про це йдеться на офіційному сайті телешоу.

Так, хоч Андрій та Ірина знайомі три роки, ця подорож стала для них випробуванням на міцність союзу. Не зважаючи на те, що мандрувати Андрієві доводилось чимало, а Ірина за своє життя не раз відпочивала з наметами "дикуном", разом вони подорожували лічені рази й завжди уникали екстриму. Тому "Великі перегони" принесли обом чимало сюрпризів.

Андрій був здивований характером Ірини, яка не бачила перепон на шляху до своєї мети й часто була готова фізично знищувати все, що ставало на дорозі. А Ірину вразила терплячість Андрія у кризові моменти і його толерантне ставлення до проявів її норову. Андрій був готовий до будь-яких сюрпризів і всі свої героїчні вчинки запланував наперед, а для Іри відкриттям стали деякі і власні, раніше приховані, риси: зазвичай акуратна і досить вибаглива дівчина на "Великих перегонах", не вагаючись, подолала гидливість і довела всім та самій собі, що заради мети може пересилити себе й наважитись на дії, неприпустимі у щоденному житті. Іра навіть не здогадувалася, наскільки вперто вона може йти до перемоги.

Пройшовши в парі багато складних випробувань, вони зрозуміли, як єднає спільна мета і як просто долати відмінності на спільному шляху. "Великі перегони" стали для пари особистою пригодою, тепер вони готові долати будь-які життєві випробування тією ж командою.

www.0332.ua

Джерело: Великі перегони
Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Наш додаток для iOS та Android

Коментарі
Скасувати
Додаючи коментар, я приймаю і несу відповідальність за виконання Правил cайту

Останні новини

Ще новини...