У час, коли здається, що революція уже минула, коли наступає відносний спокій, ми ні на секунду не маємо права забувати про тих, хто за нас віддав найцінніше, що у них було, – життя. Хтось не пожив, хтось не покохав, хтось не виростив дітей… Але для кожного з нас вони – герої. І саме тому пам’ять про них мусить жити вічно.
Ми повинні проявляти шану і дяку кожному з Героїв Небесної сотні.

Однак були й такі, хто воював не з палками в руках і в касках на голові, а ті, хто силою слова підносив дух усім. Під час найжорстокіших подій і після них поети кричали, молилися і плакали в своїх віршах.

Саме тому літературний клуб «Запах Сонця» вирішив організувати конкурс революційної поезії «Герої не вмирають!»

Правила участі в коннкурсі:

  • До участі в конкурсі допускаються революційні поетичні твори українською мовою, власного написання на тему пам’яті Героїв Небесної сотні.
  • Поезії не можуть містити нецензурної лексики.
  • Для реєстрації потрібно: З 29 лютого по 12 березня надіслати обраний твір на електронну пошту [email protected] або у приватні повідомлення ВК http://vk.com/olya_zeylyk, а також ваші контактні дані (ПІБ,телефон)
  • 14 березня відбудеться літературний вечір революційної поезії, а також нагородження переможця, який отримає вельми цікавий подарунок

Отож запрошуємо до участі молодих поетів!