Фестиваль українського опору «Бандерштат», що незмінно проводиться на Волині, починаючи з 2007-го року, як ніколи, у році нинішньому набуває актуальності не лише як мистецький майданчик, а як потужна об’єднавча платформа, яка збирає навколо себе активних українців з усіх куточків нашої держави.


Революційні події, що наприкінці листопада 2013-го року розпочалися в Україні і мали на меті захист інтересів українців у їх прагненнях до інтеграції в Європу, переросли в криваву боротьбу з корумпованим політичним режимом Януковича та його поплічників. Українці, як ніколи за часи незалежності, продемонстрували свою єдність та засвідчили готовність до системних змін як всередині державі, так і всередині себе.

Ті цінності, які декларувалися на майданах країни під час подій останніх місяців, яскраво проілюстрували національний дух революційних подій, згуртувавши навколо себе жителів як Заходу України, так і її Сходу, як україномовних, так і російськомовних патріотів.


Історична жертва Небесної Сотні - героїв новітньої української історії - в світлі російської агресії на півдні та сході України так чи інакше змушує всіх активних українців ставати частиною спільного фронту захисту нашої державності та її культури у всіх сферах: від військової, політичної - до релігійної та культурної.


Нині Україна потребує ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ: потрібна цільна національна ідея та конструктивний діалог між різними верствами суспільства, що не дозволить історично знівелювати всі ментальні здобутки революції.


Відтак Бандерштат-2014 ставить перед собою мету - зібрати на фестивалі не лише яскравих представників музичної сцени України, а й представників різних напрямків розбудови нашої державності: успішних громадських діячів, молодих політиків, митців, економістів, державних службовців, журналістів, бізнесменів, письменників, релігійних діячів та спортсменів з різних регіонів України та з-поза меж держави.


Бандерштат-2014 має стати потужним дискусійним майданчиком, на якому обговорюватимуться нагальні питання захисту, збереження й примноження всього, що ми називаємо УКРАЇНСЬКИМ. Тільки в діалозі та конструктивних дискусіях ініціативна частина українського соціуму спроможна виробити механізми єдності, міжрегіональної взаємодії та уникнення в майбутньому гірких уроків історії.


Сьогодні Бандерштат, як ніколи, опираючись у своїх програмних ідеях на принципи здорового, життєтворчого українського націоналізму, стає не просто фестивальною імпрезою, що проводиться один раз на рік, а активно діючою онлайн-платформою для обміну думками в щорічному форматі.


Цьгорічний фестиваль ми присвячуємо загиблим героям Небесної Сотні, подвиг яких змінив обличчя молодого українця, змінив обличчя України.


- перші 100 квитків по 100 грн

- до 10 червня 120 грн

- до кінця червня 130 грн

- до кінця липня 140 грн

- і на самому фесті 150 грн

Квитки на фестиваль Бандерштат без попереднього бронювання можна придбати за адресами у м.Луцьк:

1. Магазин туристичного спорядження "АЛЬПІНІСТ"
м.Луцьк, вул. Винниченка 26А (зупинка ВНУ)

2. Туристичний магазин Миклухо-Маклай
м. Луцьк пр. Президента Грушевського буд. 6 (поруч стадіону Авангард)