Рекреаційний комплекс “Рестпарк” та Клуб активних мам «Комільфо» організовують грандіозне свято HAPPY FEST PICNIC (Щасливий Фестиваль ПІКНІК), яке відбудеться на території комплексу 13 червня 2015 року .

Атмосферу свята створюватимуть:

  • — ведучий Славко Мазурок
  • —  улюблені всіма Ольга Сумська з чоловіком Віталієм Борисюком
  • — радість хлопчаків – футболісти ФК «Волинь».
  • — великі ростові ляльки та двійник Елвіса Преслі,
  • — дитячий театр Наталії Журавльової,
  • — анімаційна програма від клубу свідомого батьківства “Бджілка Майя”.

З головних заходів свята будуть виділені: ярмарка «Українські щедроти»; розваги для дорослих та молоді (квести, велотест-драйв, колясочний тест-драйв, естафети та конкурси, зона барбекю, арка освідчення «Лас Вегас», майстер-класи, фотосесії, сімейні фотосесії на фоні неймовірних декорацій, риболовля та романтичні човники, перегляд сімейної комедії, більярд та міні-футбол, бьюті-бар та багато інших цікавинок); дитячі розваги (майстер-класи, ігрові атракціони та майданчики від партнерів, конкурси та подарунки, шоу бульбашок, дискотека); для найменших — дитяча кімната з вихователем та нянею, пеленальні столики з необхідними речами, дитяче меню «мені до рочку»; для майбутніх батьків — майстер-класи, конкурси та подарунки, фотосесії; для вагітних — особливі страви та зручні крісла, центр психології та батьківства, майстер-класи.

Програма свята ще дороблюється та розширюється, її остаточна версія буде оприлюднена за тиждень до початку свята.

Вартість запрошення для дорослого 80 грн. Кожен дорослий може провести з собою безкоштовно одну дитину віком до 10 років включно. Тато і мама разом можуть взяти з собою двох діток. Для третьої дитини, що старша 2-х років, необхідно купити запрошення на місці, вартість – 40 грн. Діти віком 11 років включно та старші рахуються дорослими, тому для них вартість квитка, відповідно, 80 грн.

Запрощення на фестиваль вже можна придбати у касі Обласного Драмтеатру та в РК Рестпарк.

Додаткові деталі свята за тел. 705060 та на сторінках  www.facebook.com/events/780827005366746/ і vk.com/ffpicnic