11 грудня 2015 року вперше у місті Луцьку за ініціативою Бізнес Академії Практичного Менеджменту пройде Всеукраїнський форум кадровиків - «WestHRForum 2015».

Головною темою форуму є «Нові стратегії управління персоналом як інструмент розвитку бізнесу в сучасних умовах».Актуальність проведення даного форуму витребувана викликами часу, адже в умовах глобалізації ринкових відносин, підвищення конкуренції та непередбачуваних змін в економіці стратегія управління персоналом стає основою забезпечення конкурентоспроможності підприємства.

Саме тому «WestHRForum 2015» присвячений пошуку нових підходів до управління персоналом як ключового функціонального інструменту розвитку бізнесу в сучасних умовах; інноваційних методів підвищення ефективності використання людських ресурсів в умовах економічної кризи, а також шляхів мотивації персоналу в умовах оптимізації витрат.

Під час форуму організатори познайомлять його учасників із кращим досвідом бізнес-компаній Західної України, з успішними практичними інструментами, які були створені в умовах обмеженого ресурсу і нестабільної ситуації на ринку праці.

За словами директора Бізнес Академії Тетяни Репницької, «WestHRForum 2015» стане своєрідною платформою для ділових людей, які прагнуть відшукати нові можливості для росту бізнесу на основі успішного досвіду компаній у роботі із людським капіталом.

У програмі «WestHRForum 2015» заплановані виступи практиків бізнесу, консультації експертів ринку, дискусійне обговорення актуальних проблем в управлінні персоналом та шляхів його удосконалення. Під час заходу також йтиметься про внутрішньокорпоративні заходи та необхідні якості сучасного лідера.

Учасники форуму матимуть нагоду плідно поспілкуватися з провідними HR-спеціалістами, керівниками HR-служб, директорами компаній «Morzhova & Partners», Модерн Експо, Київстар, «ВолВест», мережі WOG, ПАТ «Банк Михайлівський», Західно-української асоціації арт-психологів, Центру дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті», а також Волинської філії Комп’ютерної Академії ШАГ та багатьох інших.

До участі у заході запрошуються фахівці та керівники HR-служб, експерти галузі, а також керівники компаній приватні підприємці.

Деталі з питань участі у заході: тел. моб.: 050 4380280, 050 6605476 , е-mail: [email protected]

З програмою «WestHRForum 2015» можна ознайомитись на сайті 
westhrforum.com.ua .