10 грудня лучан запрошують на виступ гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, у музиці яких відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю. Це музиканти, які в своїй творчості повністю дають волю почуттям та емоціям

Свій творчий шлях гурт розпочав із закарпатського міста Мукачево, проте на сьогодні «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» вважається закарпатсько-київською командою. У творчому доробку музикантів величезна кількість пісень, відео-робіт, саунд-трек до фільму та навіть гімн спортивної команди.

2005 року колектив став фіналістом всесвітньо відомого фестивалю «The Global Battle Of The Bands» і виступив як "кращий новий гурт Західного регіону України".

У 2007 року БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випустили свій перший альбом «Underground», і зняли дебютне відео з однойменною назвою. У перші дні ротації композиція займала перші позиції в хіт-параді «М2О», найбільшого музичного телеканалу України - М1.

Нині пісні колективу звучать в ефірі багатьох радіостанцій України, а також в ефірі найбільш рейтингової інтернет-радіостанцієї MyRadio в розділі Український Рок. За кілька місяців ротації група багаторазово потрапляла в хіт-парад і за невеликий період часу заробила досить високий рейтинг.

Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і навіть трохи більше. У піснях БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожен знайде щось близьке, адже композиції наповнені справжніми емоціями, енергетикою та почуттями. 

Довідка: +38 066 034 56 31. Бронювання столиків —- +38 050 100 2751.

Деталі: https://vk.com/without_limits_lutsk.