Нова вистава — «Фіксі ШОУ-2. Обережно, Фіксики!» вже у Луцьку! Нові пригоди фіксіків не залишать байдужими ні маленьких, ні дорослих. Що ви знаєте про фіксиків? Що вони лагодять механізми, живуть у всіх приладах і бояться людей? А чи знаєте ви, що фіксики люблять гратися, танцювати, співати пісні і веселитися? Організатори вистави запрошують дізнатися про це вже 18-го червня!

«Фіксі ШОУ!» — інтерактивний спектакль-«хеппенінг», який дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксиків прямо під час вистави. Це єдине в Україні ліцензійне шоу від творців мультфільму. На глядачів чекають гіперреалістичні герої понад два метри заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт, з голосами справжніх фіксиків: вони говорять на сцені, як на екрані; дивовижні декорації і спецефекти. Кожен малюк буде залучений в дію і відчує себе потрібним і незамінним. Детальніше за посиланням та у мережі.   
Вартість квитків від 60 грн, а дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця у супроводі дорослих (квиток потрібний тільки дорослому).

Довідки за тел. (096) 931-00-91, (099) 373-62-68