Українські лотереї

Почнемо з того, що український лотерейний ринок поділено між трьома приватними підприємствами - організаторами гри, що мають спеціальний дозвіл від державного владного апарату. Їх називають офіційними операторами: МСЛ, УНЛ та Патріот. Про четвертого власника патенту на проведення лотерейної діяльності в Україні гравці забули ще в далекому 2001 році (коли документ був виданий). Точніше, нікому так і не вдалося прийняти участь у миттєвій лотерейці від Ощадбанку, адже той не провів жодного розіграшу. Стосовно інших операторів - ми знаємо достатньо, аби оцінити їхній внесок у розвиток нашого ринку розваг. Отож, про здобутки лотерейних операторів,  а також про те, як виникла українська лотерея онлайн ми сьогодні і розкажемо.

 


МСЛ

 

Повна назва - Молодьспортлото. Найперший з лотерейних операторів, який розпочав свою діяльність на території вже незалежної України. Підприємство почало працювати, скориставшись надбаннями радянського Спортлото. Можна сказати, що цій компанії пощастило в повній мірі використати популярність попередника, а не починати своє сходження до вершин з нуля. Стали у пригоді і численні точки продажів, і досвідчені працівники, котрі вже добре зналися на справі.

 

Першими лото оператора були миттєві Фортуна молоді та Олімп, частина коштів від яких була спрямована на підтримку олімпійського руху та українського спорту в цілому. Завдяки принципам прозорості проведення розіграшів і благодійній діяльності, на що була орієнтована внутрішня політика компанії, МСЛ здобув прихильність гравців, держави, а в 1994 році - і Європи. Оператор увійшов до Європейської Асоціації державних лотерей “AELLE”. Наступним значним кроком став запуск першого українського лототрону, а згодом і організація об’єднаної мережі електронних терміналів.

 

З-під крила Молодьспортлото вийшло багато ігор. Сьогодні цьому бренду належить пакет з більш ніж 80 різновидами миттєвих (Швидкограй), тиражних (Хто Там, Тіп Топ) лото та спортивних тоталізаторів (Спортпрогноз, Спортліга). Найпопулярнішими і найбільш виграшними проектами вважаються тиражні числові Мегалот та Лото Забава. Остання нещодавно увійшла в книгу рекордів України за кількістю лотерейних мільйонерів - 252 (від 9 жовтня 2016 року), і ця цифра продовжує зростати. На час написання статті останній тираж лотереї Лото Забави подарував країні 258 мільйонера.

 

УНЛ

 

Українська Національна Лотерея була створена у 1997 році і дуже швидко склала достойну конкуренцію компанії МСЛ. Аби не поступатися ні в чому своєму головному опонентові, УНЛ вирішила робити ставку на принципово інші лотерейні формати. Так спершу з’явилася Національна лотерея 6 з 39, а згодом оператор випустив дві гри, що стали справжніми «бестселерами» компанії - Супер Лото та КЕНО.

 

Перевагою Супер Лото стали надзвичайно великі суми Джекпотів. І якщо попередній оператор поставив рекорд за кількістю мільйонерів, то УНЛ - рекордсмен по величині виграшів. 15 203 000грн - досі це був найбільший грошовий приз в історії українських лотерей. Якісною відмінністю КЕНО є те, що її тиражі проходять щодня, а головний приз може сягнути і 10 млн грн.

 

Проте головним досягненням УНЛ стало освоєння лотереями кіберпростору. Вперше виникла необхідність створити інтернет-ресурс, на якому можна було б дізнатися результати тиражів у будь-який зручний час - сайт лото, адже новітні технології все швидше ставали частиною побуту українців. Саме тоді побачила світ і перша українська онлайн-лотерея. Однак дуже швидко ідею підхопили й інші оператори.

 

Патріот

 

Третій офіційний представник українського ринку лото - компанія з промовистою назвою Патріот, яка була заснована також 1997 року. Свою аудиторію патріоти завоювали за допомогою миттєвих лотерейок, кількість яких на сьогоднішній день складає більше 30 різновидів. Найбільшою популярністю користуються Азарт з максимальним виграшем в 4 000 000 грн та Своє житло, де головним призом є квартира.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )
70 переглядів в листопаді

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Будь ласка, залиште конструктивний, обґрунтований та інформативний текст, що стосується якості роботи компанії, на прикладі особистого досвіду.

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образи; пряме порівняння з іншими конкуруючими компаніями; розміщення посилань на сторонні ресурси Інтернету; реклама та самореклама, заяви, пов'язані з діяльністю компанії.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Актуальність
0/12
Виклад
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати