• Ще одна перемога і лучани чемпіони області з футболу
17:01, 18 червня 2017 р.

Ще одна перемога і лучани чемпіони області з футболу

У своєрідному «матчі сезону» «Луцьксантехмонтаж» здобув впевнену перемогу над ФЦ «Ковель-Волинь» і, таким чином, залишив супернику лише теоретичні шанси на титул чемпіона Волині.

Про це пише Район.Луцьк.

З самого початку гри у Княгининку господарі поля захопили ігрову та територіальну перевагу. Наприкінці першого тайму це дало свої плоди – одразу двома м’ячами за «будівельників» відзначився Андрій Пушкарчук , тож уже перед перервою у матчі підопічні Олега Федюкова мали солідний гандикап у рахунку – 2:0.

У середині другого тайму Олександр Неделюк збільшив цифри на табло до розгромних. Втім, зусиллями свого лідера Івана Данилюка ковельчани один м’яч відіграли. А наприкінці зустрічі, коли гості всією командою понеслися відігруватися, Дмитро Горщарук забитим голом встановив кінцевий результат матчу – 4:1.

Таким чином, перемога у наступному турі над командою «ДЮСШ-ВІК» гарантуватиме «будівельникам» черговий титул чемпіона області. Утім, і команда з Володимира-Волинського гратиме лише на перемогу, адже після останніх успіхів веде відчайдушну боротьбу за четверте місце у турнірній таблиці зі «Стиром». А у першому колі фінального етапу «ДЮСШ-ВІК» встояв у Княгининку – 3:3. Тож «Ковель-Волинь», у якого залишились два матчі з «Ласкою» і по грі з цуманським «Атлетіком» та копачівським «Торпедо» , все ще має теоретичні шанси завоювати омріяне звання чемпіона Волині.

Чемпіонат Волині. Група 1. 27-й тур: «Луцьксантехмонтаж» - «Ковель-Волинь» - 4:1, «Колос» (Ківерці) – «ДЮСШ-ВІК» (Володимир-Волинський) 1:3, «Атлетік» (Цумань) – «Стир» (Старий Чорторийськ) 2:2, «Торпедо» (Копачівка) – «Шахтар» (Нововолинськ) 3:1, «ДОФ Арбо» (Камінь-Каширський) – «Ласка» (Боратин) – 0:3 (технічна поразка).