19 червня у Луцьку: Дні народження, пам’ятні дати

Сьогодні День народження відзначає акторка Волинського академічного обласного музично-драматичного театру, народна артистка України Людмила Приходько.

Ще цей день є особливим для директора Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки Людмили Стасюк.

19 червня також народилася заступник директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею, доцент кафедри документознавства і музейної справи СНУ імені Лесі Українки Євгенія Ковальчук.

Ще особисте свято відзначає журналіст Ірина Сватула(на головному фото).

Людмила Приходько

Людмила Стасюк

Євгенія Ковальчук

Щиро вітаємо іменинників! Бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у вашому домі. 

Характеристика людей, які народилися 19 червня:

Народжені 19 червня, під знаком зодіаку Близнюки, - це люди, які можуть втілювати всі найкращі і найгірші людські якості.

Будь-який вчинок і дія, яку вони здійснюють, викликає сильну реакцію в оточуючих. Ці люди настільки наполегливі і рішучі, що це викликає захоплення.

Це дуже запальні люди, вони можуть змусити «ворушитися» навіть найбездіяльніших. Хорошим прикладом для інших людей служить повна впевненість і сміливість Близнюків. Їхні способи розворушити оточуючих можуть здаватися дуже незвичайними, але нерідко такий струс буває корисним для пасивних людей. Спочатку навколишні незадоволені настільки сильному втручанню, але потім ці люди самі захоплюються Близнюками і їх здатністю будити людей, які впали в сплячку.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )