Волиняни сплатили сплатили 63 мільйони гривень акцизного податку

До місцевих бюджетів на Волині надійшло майже 63 мільйони гривень роздрібного акцизу.

Протягом п’яти місяців цього року на Волині до бюджетів громад сплачено 62,9 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Враховуючи зміни бази оподаткування роздрібним акцизом надходження цього року хоч і менші, як торік, однак повністю відповідають очікуваним, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Варто врахувати, що для компенсації втрат місцевих бюджетів збільшено акцизи з виробленого в Україні та ввезеного пального. Із зібраної суми акцизу 13,44 відсотка зараховуються до місцевих бюджетів відповідно до визначеного КМУ постановою від 08.02.2017 №96 порядку, введеного в дію у березні поточного року.

Аналітика свідчить, що під час кожної перевірки фіскали встановлюють певні порушення. Зокрема, цього року органи ДФС виявили 115 порушень незаконної реалізації підакцизної продукції.

«На жаль, представники бізнесу на Волині допускають факти продажу алкогольних напоїв за цінами, нижчими від мінімальних встановлених цін, а то й взагалі здійснюють діяльність з реалізації підакцизної продукції без наявності ліцензії. Таких фактів наші фахівці зафіксували 48 та 28 відповідно. Тому ми просимо громадян не бути байдужими до спроб бізнесу реалізувати підакцизну продукцію, не сплачуючи визначені законом платежі», – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадаємо, на Волині є цілі села, де не продається жодної пляшки підакцизної горілки.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )