Гунчик розповів про «політичні тьорки» навколо будівництва ЗОШ № 27

За словами губернатора Волині, школа №27, яку зводять у Луцьку, уже на 85% готова, втім навколо масштабного проекту тривають «політичні тьорки», які створюють небезпечні преценденти, - пише ІА «0332.ua».

Про це йшлося під час оперативної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

На переконання очільника Волині, проект заангажований з боку міста. За словами Володимира Гунчика, окремі депутати розголошують інформацію, буцімто замість басейну у школі облаштують спортзал. Втім губернатор наголошує, що це неможливо, адже саме на обладнання в басейн було витрачено понад 20 мільйонів гривень.

«Школа знаходиться у 85% готовності і коли мені розказують, що замість басейна хочуть зробити спортзал - сходіть до психіатра, тому що там обладнання закуплено тільки на 20 мільйонів…. Це заангажований проект з боку міста і я хочу ще раз наголосити, ця школа потрібна місту, а не Володимиру Петровичу (ред. – Гунчику) і не Маневицькому чи Ратнівському районам, а всі політичні тьорки створюють небезпечні преценденти. Тому ще раз звертаюся до керівництва міста – перестаньте ділити будівельників на своїх і інших…», - підкреслив голова ОДА.

Насамкінець очільник Волині додав, що звертатиметься до профільних міністерств і відомств із проханням виділити додаткові кошти із держбюджету на добудову школи.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )