Волинська виконавча служба посилить контроль за «заможними» боржниками за газ

У Волинській ОДА уже розпочали підготовку до зимового періоду і особливу увагу цьогоріч звернуть на «заможних» волинян, котрі вперто не сплачують за спожите блакитне паливо, - інформує ІА «0332.ua».

Про це йшлося під час оперативної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

За словами керманича області, Волинська ОДА уже розпочала підготовку до зимового періоду, отож Володимир Гунчик закликає керівників міст та районів звернути особливу увагу на ці заходи, адже до опалювального сезону залишилося лише 3 місяці.

Більше того, в рамках підготовки до зими, голова ОДА просить виконавчу службу посили контроль за «заможними» волинянами, які не користуються пільгами та субсидіями і водночас ігнорують розрахунки за спожитий газ. А от що стосується організацій-боржників, які фінансуються із державного бюджету, то «розібратися» із ними голова ОДА планує через звернення до міністерств та відомств.

«Мене турбує динаміка розрахунків організацій, які фінансуються з державного бюджету, тому ми готуємо відповідний лист на міністерства та відомства… Те ж стосується розрахунків за газ «заможного» населення області без пільг та субсидій. Це означає, що це категорія негідних мешканців області, тому я просив «Волиньгаз», «Волиньгаз Збут» та виконавчу службу звернути увагу на цю категорію населення, бо рівень розрахунків становить 70%, а це мало», - наголосив Гунчик.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )