Волинські надзвичайники зафіксували пожежі на торфовищах

Працівники ДСНС з початку року зафіксували 70 пожеж на теренах Волині, з яких у двох районах області – пожежі на торфовищах, - пише ІА «0332.ua».

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

За словами начальника управління ДСНС у Волинській області Володимира Грушовінчука, з початку року на теренах області було зафіксовано 70 пожеж на площі майже 47 гектарів. З усіх випадків надзвичайниками були складені акти та направлені в ГУ Нацполіції. Найбільше пожеж, каже Грушовінчук, трапилося в Іваничівському, Володимир-Волинському, Луцькому, Ратнівському та Ківерцівському районах. У рамках реалізації заходів пожежної безпеки, службою було здійснено 954 рейди лісами, внаслідок чого притягнуто до адмінвідповідальності 44 працівника екологічної інспекції та 77 працівників лісомисливського господарства.

До того ж, було здійснено низку спільних навчань лісівників та пожежників, огляди готовності лісогосподарств до пожеж, а також перевірено готовність техніки та особового складу до оперативного реагування.

Варто зазначити, що із підвищенням температури повітря, пожежники зафіксували й кілька загорянь торфовищ, які зокрема відбулися у Камінь-Каширському та Володимир-Волинському районах.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )