• Луцька команда втретє стала чемпіоном Волині з футболу
11:31, 4 липня 2017 р.

Луцька команда втретє стала чемпіоном Волині з футболу

Команда "Луцьксантехмонтаж №536" стала чемпіоном Волині з футболу 2016/17 років.

2 липня в чемпіонаті Волині відбувся заключний тур, - пише Волинь24.

Розв'язка чемпіонату мала вирішитися у двох поєдинках, які проходили в Ковелі, де зустрічалися претенденти на чемпіонство - боратинська "Ласка" і "Ковель-Волинь", а в Володимир-Волинському ДЮСШ-ВІК приймав у гості "Луцьксантехмонтаж".

Перші тайми в обох матчах завершилися 0-0, що при такому результаті робило чемпіоном "Луцьксантехмонтаж". Але вже на початку других таймів все перевернулося, ЛСТМ пропускає у Володимирі, а "Ласка" виходить вперед із Ковелем.

Але за справу взялися ветерани-бомбардири лучан-Ігор Махнюк і Тарас Кабанов забили, як виявилося, чемпіонські голи. В підсумку - тяжка, але заслужена перемога 2-1.

ФЦ "Ковель-Волинь" на останіх хвилинах зрівняв рахунок 1-1.
Отже, вперше в історії одна команда тричі поспіль стає переможцем чемпіонату Волині з футболу.

Як відзначили після матчу президент команди Ігор Чорнуха і тренер Олег Федюков, що чемпіонат з кожним роком прогресує і стає цікавішим.