• Лучанка стала лідером Кубку світу з маунтинбайку (ФОТО)
18:53, 4 липня 2017 р.

Лучанка стала лідером Кубку світу з маунтинбайку (ФОТО)

Спортсмени луцького велоклубу "Темп" брали участь у черговому Чемпіонаті України по велоспорту-маунтинбайк в дисципліні марафон, який проходив в м.Рівне з 30 червня по 1 липня. Про це інформує управління з питань фізичної культури та спорту.

Успішним став виступ представниць нашої збірної велосипедної команди. Ірина Шиманська зайняла третє місце у заїзді серед дівчат. А її молодша подруга по команді Олександра Шишмарьова, також була третьою в гонці серед молодших дівчат.

Кілька секунд не вистачило до п'єдесталу ще одній представниці луцького велоклубу Валерії Іосенко, яка в категорії молодших дівчат була на фініші четвертою.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з черговим успішним виступом на змаганнях всеукраїнського рівня та зичимо нових перемог.

Ще однією приємною новиною для любителів велоспорту та жителів нашого міста стала перемога в Андоррі на етапі Кубка світу з маунтинбайку, лучанки Яни Беломоїної.

Спортсменка подолала дистанцію за 1 годину 26 хвилин і 4 секунди. Українка на 1 хвилину 37 секунд обігнала датчанку Аніку Ленгвад, і на 1 хвилину 56 секунд норвежку Далле-Флесію.