• Лучанка здобула призове місце на Чемпіонаті Світу з французького боксу
15:56, 6 липня 2017 р.

Лучанка здобула призове місце на Чемпіонаті Світу з французького боксу

Лучанка Анастасія Коновальчук на Чемпіонату Світу серед юніорів і дорослих з французького боксу «Сават» (розділ Комба) здобула бронзову медаль.

Про це повідомляють у луцькій ДЮСШ №2.

Змагання відбувалися з 23 по 25 червня 2017 року у колишній столиці Хорватії - місті Вараждін.

У складі жіночої збірної команди України спортсменка КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» Анастасія Коновальчук посіла третє місце у ваговій категорії 52 кг.

Виборовши бронзову медаль, Ковальчук Анастасія гарантувала собі місце для участі на Всесвітніх іграх з єдиноборств, які пройдуть у 2018 році.

Адміністрація КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради», її директор Панчук Валерій Валерійович вітають спортсменку та її тренера-викладача Мордика Миколу з високою нагородою, здобутою на міжнародній арені, та бажають подальших успіхів та перемог.