• «Волинь» - «Нафтовик-Укрнафта»: у лучан - мінімальна поразка
11:27, 20 серпня 2017 р.

«Волинь» - «Нафтовик-Укрнафта»: у лучан - мінімальна поразка

У виїзному матчі проти «Нафтовика-Укрнафти» лучани зазнали мінімальної поразки. Матч відбувся 19 серпня в Охтирці.

Початок матчу видився рівним. Обидві команди намагалися створити перевагу біля воріт суперника. У волинян непогано прибивав Герасимюк, однак удар капітана лучан заблокували захисники, - повідомляють на офіційному сайті ФК «Волинь».

Наприкінці тайму трапився епізод, який і вирішив долю матчу. Арбітр вгледів порушення правил у штрафній зоні «Волині»: пенальті реалізував Бояринцев. Відеоповтори підтвердили суперечливе рішення арбітра.

У другому таймі ігровою та територіальною перевагою володіли гості. Активним був Ляшенко, який загострював гру на власній «бровці». Непогано в гру увійшов Роман Степанов: досвідчений нападник  волинян виграв м’ячі на «другому поверсі». Незважаючи на це, фінальний свисток рефері зафіксував перемогу господарів з рахунком 1:0.