З луцького забудовника примусово стягнуть штраф

Львівський апеляційний адміністративний суд задовільнив позов Держархбудінспекції у Волинській області на будівельну компанію «Алеся».

Порушник має сплатити 345 тисяч гривень штрафу, - повідомляє Волинь 24, посилаючись на прес-службу Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Під час перевірки будівництва багатоквартирних будинків на вулиці Володимирська у селі Великий Омеляник Заборольської сільської ради Луцького району працівники Держархбудінспекції виявили значні порушення.

У підприємця не було дозвільних документів на виконання будівельних робіт. Через це на компанію «Алеся» наклали штраф - 288 тисяч гривень.

Постанову підприємство «Алесі» оскаржувало у суді, позов не задовільнили.

Під час ще однієї перевірки працівники Держархбудінспекції виявили, що підприємство «Алеся» так і не оформило дозвільні документи. Тому на підприємця наклали ще один штраф - більше 57 тисяч гривень.

Порушник знову звернувся до суду, але і Волинський і Львівський апеляційні адміністративні суди не задовільнили його позов.

Справу передали до органів ДВС для примусового стягнення штрафу.

Довідково: Директором «ПП «Алеся» є 65-річний екс-депутат Луцької райради Микола Досов (був обранцем громади з 2006 до 2010 року). Раніше бізнесмен очолював СМП «Луцкагробуд» і, за інформацією в ЗМІ, «прославився» схемою, якою хотів привласнити чуже майно.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Виклад
( 0 оцінок )