• Головна
  • Молодь скептична до Європи і не збирається емігрувати (ІНФОГРАФІКА)
21:02, 23 листопада 2017 р.

Молодь скептична до Європи і не збирається емігрувати (ІНФОГРАФІКА)

Центр "Нова Європа" цьогоріч провів масштабне дослідження молоді України на тему цінностей та орієнтирів і цими днями оприлюднили результати. Обрана молодь віком 14-29 років є зрізом одночасно кількох поколінь — Y і Z.

У цьому віковому діапазоні 1 січня 2017 опинилися майже 8 млн. осіб, а це фактично п’ята частина населення країни.

Молодь скептична до Європи і не збирається емігрувати (ІНФОГРАФІКА), фото-1

В українському контексті вони набувають додаткових значень — це і ровесники незалежності,й ті, хто на десятиліття від неї молодший; ті, хто брав участь або був свідком двох революцій сучасної історії, і ті, хто був підлітком, коли почалася військова інтервенція Росії в Україну.

ВИБІРКА І МЕТОД

Вибірка складає 2000 респондентів у віці 14-29 років та є репрезентативною населенню України цієї вікової групи за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту (без урахування населення АР Крим та непідконтрольних територій Донецької та Луганської області).

Опитування проведено методом особистого інтерв’ю вдома у респондента. Теоретична похибка не перевищує 2,2%. Окрім кількісногоопитування, в межах дослідження також було проведено 4 фокус-групи з молоддю 18-29 років у Львові, Одесі, Харкові та Чернігові.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ 

Методологічно це дослідження належить до серії опитувань, які за підтримки Фонду Фрідріха Еберта вже проводилися на Балканах, у країнах Південного Кавказу та Центральної Азії. Українське дослідження є шістнадцятим з цієї низки.

Усі опитування спираються на методологію дослідження «Shell Youth Study», що проводиться у Німеччині з 1953 року. Відповідно, вікова вибірка респондентів становить 14-29 років, а не 14-35 років, як визначає молодь законодавство України.

Молодь скептична до Європи і не збирається емігрувати (ІНФОГРАФІКА), фото-2

Найбільшим викликом для розвитку України молодь вважає російське вторгнення (59%).

60% людей у віці від 14 до 29 років надалі підтримують членство України в Євросоюзі. 30% – не довіряють Європейському Союзу.

Виявилось, що 65% молодих українців переконані, що Україна та Росія перебувають у стані війни.

Ще 61% вважає Росію відповідальною за розпалювання збройного конфлікту на Донбасі, у той час, як Україну – лише 5%. Важливо, що 60% молоді на Сході України відповіли, що не знають відповіді на питання, хто відповідальний за початок війни.

Більшість молодих українців (72%) не мають планів емігрувати з України. Крім того: така ж переважна більшість молоді переконана, що за 10 років вони житимуть в Україні краще, ніж сьогодні.

ВОЛИНСЬКА МОЛОДЬ НЕ ДОВІРЯЄ ПОЛІТИКАМ, АЛЕ ПОКЛАДАЄТЬСЯ НА ГРОМАДЯН (ІНФОГРАФІКА)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#молодь #покоління #дослідження #статистика
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...