В музей на пиво: 4 факти про Львіварню

У Львові відкрили один з найкращих музейно-культурних комплексів Східної Європи, називається він "Львіварня", пише УП.Життя.

Музей на території "Львівської пивоварні" заснований компанією Carlsberg Ukraine і працював ще з 2005 року, але влітку його реконструювали.

Відомий міжнародний тревел-ресурс TripAdvisor ® уже включив "Львіварню" у список місць, які найперше варто відвідати туристам у Львові. Комплекс уже отримав сертифікат TripAdvisor ® — завдяки численній кількості позитивних відгуків, що залишають його відвідувачі.

e0d329d--87b5274-hdr.jpg

"Львіварню" насамперед оцінили за модну сучасну атмосферу. У залах арт-простору можна почути десятки іноземних мов, побачити людей з усього світу, відчути себе справжнім космополітом, для якого немає кордонів і якому цікаве все нове.

f8775db--87b5317.jpg

Чотири факти, які доводять, що у "Львіварні" вам точно буде цікаво:

  • у музеї понад 200 експонатів, багато з них інтерактивні та ігрові. Є відеопроекції, 3D-голограма, жива гравюра;
  • історію пива тут розповідають, починаючи з Древнього Єгипту (пиво на нашій планеті п’ють уже 10 000 років);
  • дегустаційний сет музею складається з чотирьох сортів свіжозвареного пива;
  • окремий поверх присвятили сучасному пивоварінню, де можна дізнатись, як сьогодні варять пиво і скільки сортів цього напою є в світі; також можна доторкнутися до окремих пивних інгредієнтів: хмелю, солоду й муляжу дріжджів, а також побачити імпровізовану лінію розливу в майже реальному масштабі;

До слова, у "Львіварні" можна побачити один із шедеврів українського інтер’єрного мистецтва — дерево-стелю, виготовлену із двадцяти тисяч дерев’яних дрізок, на які пішло 1200 столітрових пивних діжок.

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
19 переглядів у липні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував