• Головна
  • «Олімпійське літо - 2015» на Волині
13:20, 9 липня 2015 р.

«Олімпійське літо - 2015» на Волині

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом у справах молоді та спорту Любешівської райдержадміністрації 5 липня 2015 року на озері Люб’язь Любешівського району провели фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи в місцях відпочинку населення за Всеукраїнською програмою «Олімпійське літо». Всього в заході прийняло участь 28 молодіжних аматорських команд Любешівського району, а також команд сформованих з відпочиваючих, які завітали на міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата - 2015». У змаганнях з пляжного футболу прийняло участь вісім команд, переможцем стала команда смт. Любешів, у змаганнях з пляжного волейболу серед дівчат прийняло участь шість команд, перемогу здобула місцева команда «Мрія», у змаганнях з пляжного волейболу серед юнаків прийняло участь дванадцять команд, переможцем стала команда «Коледжу ЛНТУ» смт. Любешів.

Переможці та призери змагань були нагороджені – кубками, грамотами, дипломами, медалями та призами від організаторів та спонсорів змагань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію