Запитай юриста

Сайт міста Луцька 0332.uа започаткував соціальну програму "Запитай юриста", в рамках якої професійну первинну юридичну допомогу може отримати кожна людина в онлайн режимі абсолютно безоплатно.

Вам достатньо коректно викласти проблему і кваліфікований юрист надасть відповідь на будь-яке запитання, яке не потребує глибокого юридичного аналізу ситуації. Ми хочемо, щоб юридична допомога стала доступна кожному, тому з радістю відповімо на всі Ваші запитання і обов'язково допоможемо вирішити проблему.

Юридичну онлайн консультацію волинянам надаватимуть Роман Осадовський та Стретович Інна.

В окремих випадках, більш детальну інформацію можна буде отримати переглянувши документи по певній справі за електронною адресою: lica1180@gmail.com, за попередньою домовленістю з юристом. 

Увага! Відповіді на питання можуть з'являтися з деякою затримкою, до 5 днів включно. Переконливе прохання ставити конкретні запитання, які стосуються виключно правової діяльності. В такому разі юрист зможе надати конкретну, змістовну відповідь. В іншому випадку, запитання і коментарі, що не стосуються теми розділу, будуть видалятись модератором, адже ця сторінка не є форумом. Дякуємо за розуміння! 

В окремих випадках, більш детальну інформацію можна буде отримати, надіславши документи, на електронну адресу:  lica1180@gmail.com, за попередньою домовленістю з юристом. 

 З повагою і надією на краще,

Інна Стретович та Роман Осадовський

Відгуки та коментарі

Авторизація
або
Ще не зареєстровані?
Реєстрація
Зареєструйтеся на сайті та використовуйте
можливості сайту на 100%
або
Вже зареєстровані?
Забули пароль?
Введіть E-mail і ви отримаєте лист з посиланням для створення нового пароля