• Біг, стрибки та метання або Як у Луцьку міжнародні легкоатлетичні змагання відбувалися (ФОТО)
09:36, 14 травня 2017 р.

Збірна України із результатом у 103 бали стала переможцем Міжнародної матчевої легкоатлетичної зустрічі U-20 Україна-Білорусь-Ізраїль-Кіпр-Румунія, яка відбувалася учора, 13 травня, на луцькому стадіоні «Авангард», - пише ІА «0332.ua».

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів, які позмагалися у 30-ти легкоатлетичних дисциплінах. До слова, учасники змагань мали змогу виконати норматив й потрапити у збірну своєї країни на Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів, який відбудеться у липні в Італії.

Вже на початку легкоатлетичної зустрічі збірна України захопила лідерство і не віддала його до кінця змагань.

Розпочалася зустріч з метання молота серед чоловіків та продовжили ще 2-ма дисциплінами: стрибки з жердиною (жінки), стрибки у висоту (жінки).

Особлива увага глядачів була прикута до сектору зі стрибків у висоту, де стрибала бронзова медалістка чемпіонату світу-2015 Аліна Шух. На жаль, наша спортсменка поступилася першим місцем білорусці, взявши висоту в 1,83 м.

Українець Михайло Гаврилюк завоював срібло у метанні молота, а Юлія Максименко виборола золото у стрибках з жердиною.

DSC_1202

Михайло Гаврилюк – срібний призер у метанні молота

DSC_1519

На жаль, Аліна Шух не змогла завоювати срібло

Крім цього, відбулися забіги на 100 метрів серед чоловіків та жінок. Також пройшла дитяча естафета 8 по 50 метрів, де перемогу святкували школярі однієї з луцьких шкіл.

DSC_1470

Прес-аташе Федерації легкої атлетики Волинської області Юрій Конкевич бере інтервю у одного з переможців естафети

Опісля першої години змагань відбулося їх урочисте відкриття, куди завітали виконувач обов’язків міського голови Ігор Поліщук, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, а також колишній чемпіон світу та Європи у бігу на 1500 метрів Іван Гешко.

Біг, стрибки та метання або Як у Луцьку міжнародні легкоатлетичні змагання відбувалися (ФОТО), фото-3

Гостей зустрічали "хлібом-сіллю"

DSC_0029

DSC_0047

Ігор Поліщук побажав показати спортсменам високі результати

«Дуже приємно, що в Луцьку відбуваються змагання такого рівня – міжнародна матчева зустріч, і що ми можемо бачити на цьому стадіоні спортсменів з багатьох країн. Я хочу подякувати всім, хто долучився до організації цих змагань та Ігорю Палиці, завдяки якому відбулася реконструкція цього стадіону. Я вітаю учасників змагань і бажаю показати хороші спортивні результати», - сказав Ігор Поліщук.

DSC_0095

Ігор Гоцул також долучився до подяки організаторам та привітав іноземних гостей змагань

DSC_0119

«Нехай переможе сильніший»,- сказав Іван Гешко

Послухавши промови гостей та Гімн України, спортсмени продовжили бігати, стрибати та метати.

Чоловіки метали списа і бігали 110 метрів з бар’єрами.

А жінки, своєю чергою, стрибали в довжину та штовхали ядра.

Далі чоловіки та жінки пробігли по 400 метрів, а представниці прекрасної статі ще й метали списа.

До слова, у бігу на 400 метрів серед чоловіків переміг спортсмен з Чернігівщини Олег Миронець, який відзначив високу організацію змагань у Луцьку та розповів, що тренується лише 2 роки.

DSC_0425

Олег Миронець - переможець у бігу на 400 метрів

Після жіночої та чоловічої стометрівок наступила черга довгих дистанцій - 1500 та 3000 метрів.

Опісля, глядачі мали можливість спостерігали за чи не найвидовишнішою легкоатлетичною дисципліною - стрибками з жердиною, а також метанням диска і бігом на 400 метрів з бар'єрами.

Білоруський богатир штовхає ядро

Фінальні дисципліни - естафети 4*100 метрів серед чоловіків та жінок, мали вирішити долю першого місця: Білорусі не вистачачало всього декілька очок, щоб обігнати наших земляків. Але перед тим, серед вболівальників, які прийшли на стадіон, був проведений конкурс на розіграш цінних призів, серед яких заєць-талісман змагань, сертифікати на 500 гривень у ТРЦ "ПортCity" та найголовніший приз - велосипед.

Переможців обирали за допомогою генератора чисел

DSC_0020 (2)

Щасливчик, який виграв велосипед, сказав, що тепер йому є чим добратися додому

І ось настав момент істини. Українська жіноча четвірка, у складі якої була легкоатлетка з Нововолинська Марія Сацюк, не змогла нічого протиставити командній роботі ізраїльтянок, поступившись їм у естафеті.

Збірна Ізраїлю радіє перемозі

А ось чоловіча збірна змогла порадувати луцьку публіку і прибігла першою, тим самим, забезпечивши збірній Україні перше командне місце у Міжнародній матчевій легкоатлетичній зустрічі.

Українська четвірка - переможці естафети 4*100

В кінцевому підсумку збірна України, набравши 103 бали, посіла перше місце. Друге місце із 97-ма балами посіла Білорусь. Третє місце - Ізраїль із результатом у 75 балів. Зовсім трішки до п'єдесталу не вистачило румунам, які із 71 балом посіли четверте місце. А п'яту сходинку із результатом у 57 балів посіла збірна Кіпру.