09:56, 17 квітня

Сертифікати на 10 тисяч гривень вручили у Луцьку бійцям ММА

Спортсмени

Спортсмени

Нещодавно у Сербії, у місті Белград, відбувся Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА.

Там збірна України у загальному заліку посіла перше командне місце. Волинь представили четверо бійців (вікова категорія – молодь, дорослі): Андрій Протасюк (2 місце), Андрій Гуславський (2 місце), Андрій Місюк (1 місце) та Іван Поремчук (2 місце). Про це написали на сайті Луцькради.

Усі хлопці тренуються в одному залі. Кажуть, аби показати результат, працювали понаднормово.

Сертифікати на 10 тисяч гривень вручили у Луцьку бійцям ММА, фото-2

Спортсменів та тренера Андрія Зінчука з успішним виступом на закордонній арені привітав Луцький міський голова Ігор Поліщук. ВІн вручив трьом бійцям грошові сертифікати на 10 тисяч гривень, а золотому медалісту Андрію Місюку — на 15 тисяч гривень. Загалом волинські спортсмени на Чемпіонаті Європи в різних категоріях вибороли три золоті, три срібні та дві бронзові медалі.