Луцьк отримає кошти на оновлення транспорту

Завдяки коштам, які виділив Європейський інвестиційний банк Луцьк зможе оновити муніципальний транспорт міста

Про підписання угоди сьогодні, 11 листопада повідомив Прем'єр - міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

На оновлення муніципального транспорту виділено 200 млн. євро для дев’яти міст України, а саме Луцька, Білої Церкви, Івано – Франківська, Львова, Миколаєва, Сум, Тернополя та Чернігова.

“Якість громадського транспорту - одна з хронічних проблем українських міст, і я дуже радий, що у завдяки децентралізації вони отримали можливість співпрацювати з міжнародними фінансовими організаціями для вирішення таких проблем. У них тепер є ресурси, щоб обслуговувати запозичення і вдало реалізовувати потрібні громадам проекти. 
І уже найближчим часом ми зможемо побачити нові автобуси і тролейбуси на вулицях цих міст!” – розповідає прем’єр міністр.