У Луцьку визначили володаря цьогорічного кубка з футзалу (ФОТО)

В спортивно-розважальному комплексі «Adrenalin City» відбулася фінальна гра, яка визначила володаря Кубка міста Луцька з футзалу сезону 2017 року.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

За підсумками півфінальних поєдинків у головному матчі за кубковий трофей зійшлися команди «Теремно-Хліб» та «Динамо», котрі у четвер зуміли обіграти своїх опонентів.

Гра видалася бойовою, цікавою для глядачів та результативною на голи. З перших хвилин без розвідки команди розпочали поєдинок. Відкрив рахунок на четвертій хвилині динамівець Андрій Бойко. Через дві хвилини його одноклубник Богдан Понагайба подвоює рахунок. Пекарі не знітилися і через хвилину Дмитро Бурковський забиває гол, тим самим скоротив рахунок у грі. Динамівці, отримавши порцію адреналіну після пропущеного м’яча, нарощують темп і на восьмій хвилині Андрій Бойко забиває свій другий м’яч у грі. В подальшому гра проходила в контрвипадах почергово обох команд і рахунок до кінця першого тайму не змінився. На перерву команди пішли з рахунком 3:1 на користь «Динамо».

Друга половина гри розпочалася атаками команди «Теремно-Хліб». Проте динамівці не тільки вдало оборонялися, але і на п’ятнадцятій хвилині забивають четвертий гол, автором якого став Роман Москвич.

А далі настав бенефіс динамівця Олександра Давидова, який став автором двох красенів-голів на вісімнадцятій та останній хвилинах, довівши рахунок у грі до 6:1. Теремнівців цей гол зачепив за живе і вони вкотре довели, що необхідно боротися до останніх секунд. І за сімнадцять секунд до завершення матчу Михайло Байбула забиває гол престижу.

Отож кінцевий результат - 6:2 на користь команди «Динамо», яка і стала цьогорічним володарем Кубка міста Луцька з футзалу сезону 2017 року.

Після завершення фінальної гри начальник управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець та президент Асоціації міні-футболу (футзалу) Волинської області Сергій Голоскоков подякували командам за змістовну гру, глядачам за палку підтримку та вручили командам дипломи та кубок переможця цьогорічного розіграшу.