Вперше у Луцьку, відомий мільйонам українців, скрипаль-віртуоз, Святослав Кондратів з концертною програмою "Світ очима скрипаля".
Скрипка Святослава Кондратіва разом з Маестро побувала майже на всіх континентах. Саме тому музика, яку створює та виконує скрипаль така різнобарвна та колоритна.
Музичний досвід Святослава настільки обширний та різноманітний, що дозволяє йому в своїй творчості поєднувати будь-які жанри, міксувати безсмертну класику з сучасними стилями та напрямками.
Святослав Кондратів є випускником однієї з найсильніших академічних скрипкових шкіл України – львівської. Він закінчив спеціалізовану музичну школу ім. С. Крушельницької та Національну музичну Академію ім. М.Лисенка. Щодня прогулюючись загадковими та старовинними вулицями Львова, в якому народився та виріс Святослав, він вбирав їх вишуканість та красу, яка тепер звучить у всіх його композиціях. Потім був Київ та багаторічна робота у багатьох цікавих проектах. Він очолював гурт, який підтримував українську олімпійську збірну в Пекіні на ХХІХ Олімпійських іграх. Разом з етно-проектом об’їздив всю Америку та Канаду. Йогозапрошують на шоу «Голос Країни», де його скрипка допомагає здобувати глядацькі симпатії найкращим вокалістам проекту. У супроводі симфонічного оркестру його композиції звучать на найбільших сценах українських міст, з ним разом кияни та гості столиці зустрічали Новий 2017 рік на Головній ялинці країни на Софіївській площі в Києві.
Святослава Кондратіва сміливо можна назвати мультиартистом. Адже він зібрав свій власний унікальний оркестр, пише та створює для нього аранжування та є його керівником і диригентом!
Родзинкою колективу є його незвичний склад, де симфонічна група при потужній підтримці естрадного бенду забарвлюється чудовим колоритом українських автентичних інструментів. Це єдиний оркестр в Україні, який не переграє чужі хіти, а створює свої власні!
Святослава Кондратіва називають українським Девідом Ґарреттом за його віртуозну гру на скрипці (Девід Ґарретт – відомий німецький скрипаль), та українським Янні за його музику та оркестр (Хрісомалліс Янні – засновник відомого в світі оркестру інструментальної музики Yanni).
Музичні відео, які знімає скрипаль у різноманітних куточках світу мають шалену популярність у користувачів інтернету та за лічені дні набирають сотні тисяч переглядів, вподобань, поширень та коментарів, а на днях відбулась прем'єра нового відео на трек "Kupala" Святослава Кондратіва. Це перше відео, яке скрипаль вирішив зняти в Україні на мальовничій Буковині. Кліп вийшов надзвичайно магічним і романтичним, і вже завоював серця тисячі прихильників.