• Головна
  • Правоохоронці запевнили, що міліція готова до виборів
15:16, 22 жовтня 2015 р.

Правоохоронці запевнили, що міліція готова до виборів

Під час круглого столу, депутати обговорили питання щодо основних порушень закону «Про місцеві вибори», зафіксованих на території області, роль громадськості та правоохоронців у попередженні правопорушень виборчого законодавства та взаємодія громадськості та правоохоронних органів у день виборів.

– Станом на сьогодні в УМВС України у Волинській області зафіксовано 47 порушень, пов’язаних із виборчим законодавством. Серед типових порушень – розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації без вихідних даних, а також непрямий підкуп виборців. Щодо охорони громадського порядку – безпосередньо на виборчих дільницях буде залучено 1288 правоохоронців, 720 представників громадських формувань, крім того, 386 рятувальників та 50 працівників недержавних охоронних фірм, – повідомив Петро Шпига.

Координатор ГО ОПОРА Людмила Хомич розповіла про основні завдання організації у моніторингу виборчого процесу. Вона зазначила, що співпраця міліції із громадськістю обов’язково має полягати у профілактиці та виявленні порушень виборчого законодавства. Для цього вона закликала громадськість повідомляти про всі випадки порушення законодавства під час проведення передвиборчої кампанії та під час виборів.

– Нами проведена розстановка особового складу щодо забезпечення охорони громадського порядку по виборчому процесу. Керівництвом передбачена достатня кількість задіяних працівників міліції. Для перевірки роботи по забезпеченню охорони громадського порядку залучено керівників апарату управління. З метою збору інформації та інформування Міністерства внутрішніх справ в управлінні у цілодобовому режимі працює оперативний штаб, – повідомив заступник начальника УМВС Анатолій Шумик.

Тож правоохоронці запевнили, що міліція Волині готова до виборчого процесу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шпига #вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...