• Головна
  • Скільки коштує «залізний кінь» мера Луцька?
09:00, 22 жовтня 2015 р.

Скільки коштує «залізний кінь» мера Луцька?

Луцький міський голова Микола Романюк у своїй декларації за 2014 рік вказав легковий автомобіль Тойота Прадо 2003 року

Влітку цього року вдалось сфотографувати Миколу Романюка, як він виходив з автомобіля Hundai Sonata . У міськраді повідомили, що авто закріплене за міським головою згідно договору позички.

У ЗМІ Миколу Романюка неодноразово звинувачували у порушенні антикорупційного законодавства через це авто. 

Як пише IA «Волинські новини», виконавчий комітет Луцької міської ради отримав 01.02.2014р. безплатно у ТзОВ «Фірма «Бріс» автомобіль марки Hyundai Sonata, вартістю понад 35000$. Цю фірму пов’язують з групою «Континіум», що належала покійному Ігорю Єремеєву.  

В той час Луцькій міській раді наголошували, що Микола Романюк їздить на «Хюндай Соната» не порушуючи законодавства.

У Луцькій міській раді є відділ з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами.

З 2013 - 2015 рік там не виявили і не зафіксували корупційних порушень. У відповіді на інформаційний запит повідомили, що у відділі вивчався проект договору позички автомобіля "Хюндай Соната", що є у користуванні Луцького міського голови на відповідність нормам Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Основна мета даного відділу в міськраді – забезпечення контролю та здійснення заходів щодо запобігання корупції. 

Скільки коштує «залізний кінь» мера Луцька?, фото-1

Прокуратура корупційних порушень не вcтановила

У 2015 році прокуратурою м. Луцька та Волинської області розглядались звернення щодо дій службових осіб Луцької міської ради під час використання авто Hundai Sonata.

У відповідь на інформаційний запит повідомили, що після проведених перевірок корупційних порушень кримінального чи адміністративного характеру не виявлено. Згодом справа дійшла до суду. 

Згідно з постановою Луцького міськрайонного суду від 29.05.2015 р. адміністративний позов до Луцького міського голови, заступника міського голови, відділу з питань запобігання і виявленню корупції Луцької міської ради про визнання протиправними дій суб’єктів владних задоволено частково.

Визнано противправною бездіяльність відділу з питань запобігання і виявлення корупції, зв’язків із правоохоронними органами Луцької міської ради, які полягають в неналежному контролі за укладанням угод позики автомобіля Hundai Sonata 2012 року випуску для потреб Миколи Романюка. Згодом постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 13.08.2015 р. постанову Луцького міськрайонного суду Волинської області від 29 .05.2015 р. заяву № 161 / 6250/ 15 – а скасовано та прийнято нову, якою в задоволені адміністративного позову відмовлено.

Скільки коштує «залізний кінь» мера Луцька?, фото-2

На яких авто їздять заступники Луцького міського голови

У відповідь на інформаційний запит вдалось дізнатись на яких службових автомобілях їздять заступники Миколи Романюка та скільки вони коштують.

Перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев користується легковим автомобілем Сhevrolet Aveo 2008 року випуску. Вартість авто – 499 58 грн.

Заступник Луцького міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич їздить Сhevrolet Лачетті 2008 року випуску, вартістю 104062 грн.

Заступниця міського голови Лариса Соколовська користується Сhevrolet Aveo білого кольору, 2008 року випуску. Вартість авто – 499 92 грн.

Ці всі автомобілі також використовуються в разі необхідності для потреб виконавчих органів Луцької міської ради.

Досьє про Миколу Романюка

Миколі Романюку 57 років. У цьому році є кандидатом на посаду Луцького міського голови від політичної партії Блок Петра Порошенка «Соліданість». У нього вища освіта, безпартійний. Проживає у селі Зміїнець.

Був керівником обласного управління «Приватбанку». У 2010 році переміг на виборах і був обраний на посаду Луцького міського голови.

У декларації вказав із членів сім’ї лише дружину Марію. У Миколи Романюка є ще двоє синів Володимир та Валентин.

Загальна сума сукупного доходу Миколи Романюка становить 181 тисяча 55 грн, а членів сім`ї – 250 тисяч 939 грн.

Заробітна плата кандидата - 139 тисяч 637 грн. Отримані дивіденти, проценти – 41 тисячі 418, а членів сім`ї – 250 тисяч 939 грн.

Луцький міський голова задекларував квартиру (вказав, що це спільна власність), житловий будинок у селі Зміїнець та дві земельних ділянки у с. Зміїнець та у с. Мельники Шацького району. Також має садовий будинок у Шацькому районі загальною площею 98 кв. м.

У членів сім`ї Миколи Романюка є дві земельні ділянки в селі Копачівка та в с. Зміїнець, житовий будинок, три квартири (дві у Луцьку, одна в Івано-Франківську та дачний будинок у с. Копачівка).

Cума на рахунку у банках Миколи Романюка – 643 тисячі 636 грн (ПАТ КБ «Приватбанк»), номінальна вартість цінних паперів – 5 мільйонів 387 тисяч 800 грн.Цінні папери, які перебувають у власності сім’ї Луцького міського голови – ВАТ «Луцький меблевий комбінат» (25 грн).

Скільки коштує «залізний кінь» мера Луцька?, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...