• Головна
  • Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті
12:04, 23 жовтня 2015 р.

Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті

Відбувся підсумковий семінар в рамках міжнародного проекту «Розвиток комунальних послуг як складова сталого розвитку міст польсько-українського прикордоння», що відбувся у місті Холм. Цей заключний захід був свого роду підбиттям підсумків усього проекту і тематично охопив усі сфери комунального життя міст-партнерів Луцька та Холма: житлове господарство, громадський транспорт, управління відходами, теплопостачання і водно-каналізаційне господарство.

   Модерував підсумковий семінар заступник президента міста Холм Юзеф Гурни.

   На початку семінару було презентовано основні продукти проекту: концепція щодо зливу дощової і талої води в містах Холмі та Луцьку. Документ, що презентували представники Холма, територіально охопив усе місто, а Концепція, яка розроблялася у Луцьку, охопила лише кілька вулиць: Корольова, Даньшина, Верещагіна та Малоомелянівський масив. Для цих вулиць Луцька в рамках проекту ще допрацьовується проектно-кошторисна документація для усунення проблеми, що турбує мешканців цих територій – підтоплення.

Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті, фото-1
Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті, фото-2
Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті, фото-3
Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті, фото-4

    Згодом учасники мали можливість прослухати підсумкові виступи представників комунальних служб Луцька та Холма, у яких лектори намагалися знайти спільні проблеми різних сфер комунального господарства обох міст, запропонувати шляхи їх вирішення, поділитися позитивним досвідом, окреслити напрямки подальшої співпраці.

   Основний висновок підсумкової зустрічі партнерів – співпраця не повинна зупинятися після закінчення проекту, потрібно далі працювати, переймати європейський досвід поляків, стимулювати власне суспільство до змін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...