![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
12:04, 23 жовтня 2015 р.
Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті
Відбувся підсумковий семінар в рамках міжнародного проекту «Розвиток комунальних послуг як складова сталого розвитку міст польсько-українського прикордоння», що відбувся у місті Холм. Цей заключний захід був свого роду підбиттям підсумків усього проекту і тематично охопив усі сфери комунального життя міст-партнерів Луцька та Холма: житлове господарство, громадський транспорт, управління відходами, теплопостачання і водно-каналізаційне господарство.
Модерував підсумковий семінар заступник президента міста Холм Юзеф Гурни.
На початку семінару було презентовано основні продукти проекту: концепція щодо зливу дощової і талої води в містах Холмі та Луцьку. Документ, що презентували представники Холма, територіально охопив усе місто, а Концепція, яка розроблялася у Луцьку, охопила лише кілька вулиць: Корольова, Даньшина, Верещагіна та Малоомелянівський масив. Для цих вулиць Луцька в рамках проекту ще допрацьовується проектно-кошторисна документація для усунення проблеми, що турбує мешканців цих територій – підтоплення.
![Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті, фото-1 Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті, фото-2 Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті, фото-3 Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті, фото-4 Комунальники Луцька та Холма у міжнародному проекті, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Згодом учасники мали можливість прослухати підсумкові виступи представників комунальних служб Луцька та Холма, у яких лектори намагалися знайти спільні проблеми різних сфер комунального господарства обох міст, запропонувати шляхи їх вирішення, поділитися позитивним досвідом, окреслити напрямки подальшої співпраці.
Основний висновок підсумкової зустрічі партнерів – співпраця не повинна зупинятися після закінчення проекту, потрібно далі працювати, переймати європейський досвід поляків, стимулювати власне суспільство до змін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...