17:50, 13 грудня 2011 р.
У Луцьку салюти на Новий рік та Різдво можна пускати за наявності відповідних дозволів
У Луцьку піротехнічні вироби під час новорічно-різдвяних свят можна застосовувати тільки за умови наявності дозволу відповідних служб. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.
Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови Миколи Романюка «Про забезпечення пожежної безпеки під час новорічних та різдвяних свят».
У документі також наголошено, що керівники підприємств, установ та організацій, де планується проведення святкових заходів, мають перевірити наявність та справність засобів гасіння пожеж і стан шляхів евакуації. При оформленні новорічних ялинок та приміщень застосування легкозаймистих прикрас та предметів заборонено.
Луцький міськрайонний відділ Держтехногенбезпеки перевірить дотримання вимог пожежної безпеки в дошкільних, загальноосвітніх навчальних, культурно-просвітницьких та розважальних закладах міста. А міський відділ УМВС України у Волинській області вживатиме оперативних заходів щодо недопущення проведення самовільних феєрверків та салютів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:40
13 січня
15:42
13 січня
09:49
13 січня
live comments feed...