• Головна
  • Ремонт авто та придбання запчастин
Реклама
12:15, 14 жовтня 2015 р.

Ремонт авто та придбання запчастин

Реклама

Автомобілям властиво ламатися. Вони це роблять раніше, інші пізніше. Але ламаються все. І тоді виникає питання: де, як і які купити запчастини до пежо експерт?

Щоб не помилитися, потрібно знати деякі правила вибору як постачальників, так і власне запчастин. Особливо це важливо для іномарок, оскільки ці автомобілі технічно просунуті і, відповідно, вимагають правильного підходу до заміни деталей. До того ж ціни на автозапчастини для них досить високі.

У чому суть вибору запчастин?

Особливість вибору запчастин для автомобілів полягає в тому, що для кожного конкретного вузла кожної конкретної машини - марки, моделі, року випуску, виду палива, потужності двигуна, як правило підходить одна і тільки одна деталь.

Важко уявити, що для Тойоти підійде опора від Мазди. Тому вибір, по всій видимості, буде складатися не в пошуку потрібної деталі серед різноманіття різних, а в тому, щоб вибрати за певними критеріями найкращу запчастину серед однакових. І тут виникає наступне питання.

Що потрібно враховувати при виборі автозапчастин?

Справа в тому, що одна і та ж деталь може бути представлена на ринку автозапчастин в декількох варіантах, залежно від того, хто її виробляє. Варіанти ці можуть істотно різнитися як за якісними показниками, так і за ціною.

Очевидно, що найкращий варіант для автомобіля - це повністю оригінальні запчастини до пежо експерт. Ці деталі точно такі ж, як ті, що встановлювалися на автомобіль на конвеєрі при його складанні. На них діє гарантія виробника. Безумовно, цей варіант кращий для автомобіля, але не завжди для його власника, оскільки оригінальні запчастини для іномарок вельми і вельми дороги.

Другий варіант - ліцензійні автозапчастини. Ці запчастини виробляються за ліцензією від виробників автомобіля, тому якість виробів не поступається оригінальним деталям, зате їх ціна може бути значно нижче оригінальних. Швидше за все, на них також поширюється гарантія.

Третій варіант - це неоригінальні автозапчастини. Їх приваблива сторона - низька, порівняно з оригінальними запчастинами, ціна. Наприклад, ціна цих запчастин у Києві та Одесі може відрізнятися від оригінальної в декілька раз. Щоб у цьому переконатися, достатньо перейти на сайт http://auto-apteka.com.

Що стосується експлуатаційних характеристик - це лотерея. Тут важливо наступне - якщо деталь дуже дешева, значить її дуже скоро доведеться міняти. Заощадивши на запчастини, найближчим часом доведеться її ще раз купити, однак тепер уже кращої якості, а значить дорожче, ще раз її встановити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...