• Головна
  • Волинянам буде радісно і приємно сплачувати податки
11:00, 14 грудня 2011 р.

Волинянам буде радісно і приємно сплачувати податки

Сервісне обслуговування високої якості, вдосконалення системи адміністрування податків та створення сприятливого інвестиційного клімату в регіоні – серед першочергових пріоритетів роботи волинських податківців на найближчу перспективу.

Такі завдання перед колективом волинських податківців визначив голова Комісії з проведення реорганізації ДПА у Волинській області Володимир Михалчич на нараді з питань підведення підсумків роботи органів державної податкової служби області.

Як повідомив відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Волинській області, ДПС на Волині повинна стати стимулятором створення єдиних конкурентних умов для всіх учасників ринку і дбати про формування високої податкової культури в суспільстві.

«Ми повинні організувати свою роботу так, щоб спілкування бізнесу з податкової службою стало зручним. За таких умов зможемо забезпечити стале і ритмічне наповнення бюджетів», – наголосив Володимир Михалчич.

Як відомо, саме завдяки впровадженню стратегічного планування у роботі податкової служби вдалося досягти успішного виконання бюджетних показників за підсумками 11 місяців 2011 року. Про це наголосив Голова ДПС Олександр Клименко, звітуючи про основні напрями роботи відомства під час засідання комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...