• Головна
  • Микола Романюк — лідер у рейтингу публічності
09:37, 24 жовтня 2015 р.

Микола Романюк — лідер у рейтингу публічності

Об’єктом моніторингу від Громадянської мережі ОПОРА стали муніципалітети усіх обласних центрів України (цього року — окрім Донецька та Луганська). За результатами моніторингу у 2015 році — органи та посадові особи місцевого самоврядування стали більш відкритими у співпраці з громадянами та публічнішими у поширенні інформації.

      У категорії міст із задовільним рівнем публічності цьогоріч виокремлено 5 міських рад, серед рейтингу Луцька міська рада на четвертому місці — 67%. У інших рад такі результати: Івано-Франківська — 71%, Вінницька — 70%, Київська — 69% та Сумська — 63%.

      Найгірший рівень публічності зафіксовано у депутатів одразу 7 муніципалітетів (Запоріжжя, Чернігів, Житомир, Ужгород, Полтава, Хмельницький та Харків).

      Лідером рейтингу публічності серед міських голів став Луцький міський голова Микола Романюк (78%), наступні - Віктор Анушкевичус, Івано-Франківський міський голова (77%), Віталій Кличко, Київський міський голова (77%) та в.о. міського голови Вінниці Віктор Моргунов (65%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Романюк #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...