• Головна
  • Новий апарат для УЗД у поліклініці Луцька
13:23, 24 жовтня 2015 р.

Новий апарат для УЗД у поліклініці Луцька

Луцька дитяча поліклініка отримала новий апарат для УЗД захворювань у дітей з кардіодатчиком. На його придбання з міського бюджету було виділено 1 млн 350 тис. грн. Нову діагностичну апаратуру оглянули міський голова Микола Романюк та начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук. 

Новий апарат для УЗД у поліклініці Луцька, фото-1
Новий апарат для УЗД у поліклініці Луцька, фото-2
Новий апарат для УЗД у поліклініці Луцька, фото-3

   Луцька міська дитяча поліклініка давно потребувала сучасного апарату для УЗД, адже старий у користуванні — понад 25 років, відпрацював свій ресурс й не давав можливості робити нормальне обстеження. Відтак придбання сучасного апарата ультразвукової діагностики дасть можливість суттєво підняти рівень надання медичної допомоги дитячому населенню міста, здійснювати точну діагностику хворих, а також зекономити час і кошти батьків. Також цей апарат суттєво покращить ультразвукову діагностику усіх органів та систем у дітей різного віку.

Новий апарат для УЗД у поліклініці Луцька, фото-4

   Крім того, за допомогою міської влади у минулому році у приміщенні дитячої лікарні було здійснено капітальний ремонт та реструктуризацію роботи першого стоматологічного відділення, що на пр. Волі, 

Новий апарат для УЗД у поліклініці Луцька, фото-5
Новий апарат для УЗД у поліклініці Луцька, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліклініка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...