![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
12:32, 24 жовтня 2015 р.
Учителька розповсюджувала агітацію серед школярів
В навчальному закладі міста Володимир-Волинського учителька молодших класів розповсюджувала агітаційні матеріали серед школярів, батьки яких зареєстровані на одному із виборчих округів міста. Педагог роздавала дітямкалендарики із зображенням кандидата в міську раду від однієї із політичних партій.
Подія зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні порушення та інші події. Наразі проводиться перевірка, після завершення якої будуть встановлені всі обставини події, а відтак органи досудового слідства дадуть їй належну правову кваліфікацію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...