• Головна
  • Реорганізація «Волинського облатодору»
17:39, 24 жовтня 2015 р.

Реорганізація «Волинського облатодору»

Ситуацію на дочірньому підприємстві «Волинський облавтодор» обговорили в ході оперативної наради під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

– Відповідно до рішення сесії обласної ради від 14 серпня 2015 року № 36/25  затверджено перелік доріг місцевого значення на умовах співфінансування з  місцевих бюджетів усіх рівнів, – зазначив заступник департаменту інфраструктури та туризму. – Зокрема, з обласного бюджету виділені кошти у сумі 10 мільйонів гривень.

За словами Олександра Зінькова, керівника Волинського облавтодору, ситуація на підприємстві складна, але контрольована.

– На сьогоднішній день на підприємстві погашено заборгованість по заробітній платі за чотири з половиною місяці. На жаль, довготривала затримка грошових виплат дала свої результати – з підприємства звільнилося 116 працівників, – зазначив Олександр Зіньков. – Натомість, завдяки втручанню облдержадміністрації підприємство відновило свою роботу, розпочалася підготовка сумішей для ремонту асфальтового покриття доріг. 

Щодо процесу реорганізації структури дочірнього підприємства, то Володимир Гунчик порекомендував керівнику Волиньоблавтодору не чекати вказівки з Києва, а брати ініціативу у свої руки.

 – Підприємство змушене пройти реорганізацію, – зазначив Володимир Петрович.

Для повноцінного функціонування мережі автомобільних шляхів необхідна співпраця усіх дотичних до цього служб. Важливе місце в цій системі посідає Служба автомобільних доріг у Волинській області.

За словами директора служби Анатолія Посполітака, складна ситуація на підприємстві зумовлена низьким та нестабільним фінансуванням. Потреба в коштах складає 188 мільйонів гривень, наступне проблемне питання – блокування рахунків Служби автомобільних доріг у Волинській області, адже структура перебуває на стадії судових розглядів.

– За сприяння облдержадміністрації у липні та жовтні були розблоковані рахунки, що дало можливість стовідсотково  розрахуватися із підрядниками, – розповів Анатолій Посполітак. – У листопаді плануємо оголосити тендер на експлуатаційне утримання доріг, щоб у січні 2016 року вже укласти відповідні договори.

За словами Володимира Гунчика, Службою автомобільних доріг повинна бути розроблена комплексна програма ремонту та утримання доріг всіх рівнів: державного, обласного та місцевого значення. Ця програма має увійти до Фонду регіонального розвитку та стати основою подальшого функціонування Служби автомобільних доріг.

– Маємо також хороші результати по роботі із Волинською митницею, левова частина коштів якої переховується на ремонт дороги Луцьк – Львів, – зазначив голова облдержадміністрації. – Кошторисна вартість ремонту цієї дороги державного значення складає приблизно 400 мільйонів гривень.  До кінця цього року очікується отримання доходу від митниці близько 100 мільйонів.

На думку очільника області, одним із учасників ремонту цієї дороги має бути саме «Волинський облавтодор». Це в першу чергу дасть підприємству прибуток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#автодор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...