![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
10:28, 26 жовтня 2015 р.
Агітували за допомогою смс-повідомлень на Волині
Кандидата у депутати до Володимир-Волинської мiської ради, 52-річного місцевого жителя, у день виборів, агітували за одну із політичних сил за допомогою смс-повідомлення.
На номер мобільного телефону чоловік отримав повідомлення із текстом «Зроби сьогоднi вибiр сам, щоб твiй голос не вкрали. «Партія» - це крок у Європу, до торгiвлi без кордонiв та добробут».
Інформація про це порушення надійшла близько 15-ї години в чергову частину Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області.
Повідомлення належним чином зареєстроване в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій. Триває перевірка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...