• Головна
  • Інвестиційні проекти на Волині
11:35, 26 жовтня 2015 р.

Інвестиційні проекти на Волині

Лілія Романівна акцентувала увагу на вчасній та правильній подачі пропозицій щодо включення тих чи інших об’єктів до переліку, який формується для реалізації проектів за кошти Фонду регіонального розвитку у 2016 році.

– Підхід до оформлення документів та їх подача такі ж, як і у 2015 році, – наголосила Лілія Павлова. – Форма встановлена та затверджена Мінрегіонбудом. Тому ще раз наголошую: усі документи повинні бути оформлені відповідно до вимог. Щодо темпів виконання робіт на вже профінансованих об’єктах, то у зв’язку з поступовим погіршенням погодних умов варто прискорити цей процес. Загалом роботи проводяться у відповідності до встановлених обсягів та термінів.

 На завершення робочої зустрічі радник голови облдержадміністрації висловив сподівання, що в подальшому такі зустрічі будуть проходити за участю представників від підрядників, як проводять будівельні роботи, зокрема, це стосується представників районів. Також він наголосив на важливості формування переліку об’єктів, що будуть фінансуватися з Фонду регіонального розвитку в 2016 році. Позаяк це – реальні можливості для розвитку регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Волинь #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...